O nas

Winnica w Wielkopolsce z tradycjami

Dowiedz się więcej
2017
Założenie

  • Spełniliśmy nasze marzenie o posiadaniu winnicy. Na początku posadziliśmy ok. 1ha powierzchni. W ten sposób mogliśmy rozpocząć naszą przygodę.
2018
Rozbudowa

  • Skupiając się na rozwoju podjęliśmy decyzję o rozbudowie. Zagospodarowaliśmy kolejne 0,5 ha terenu
2020
Rozbudowa

  • Kolejne 1,5 ha zostało zagospodarowane.

Z Miłością do Wyjątkowego smaku

Winnica Jaworowo to rodzinne przedsięwzięcie. Jesteśmy jedną z niewielu aktywnych winnic w Wielkopolsce.

Nasze wina są wytwarzane od początku do końca organicznie, w trosce o środowisko i zdrowie. Dlatego nasze wino to wino bez siarki, to wino bez substancji słodzących, to wino wegańskie, to wino bez ulepszaczy, to wino bez substancji chemicznych!

Winnica Jaworowo to winnica z Wielkopolski. Z wielką radością zapraszamy w nasze skromne progi każdego kto ma ochotę nas odwiedzić. Pokażemy, opowiemy i poczęstujemy winem każdego wędrowca!

Szczepy Białe

Solaris i Seyval Blanc, Chardonnay, Traminer, Riesling

Szczepy Czerwone

Pinot Noir, Regent, Cabernet Cortis i Monarch

Degustacja na Miejscu

Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem naszej winnicy do kontaktu (e-mail, telefon lub messenger). W ramach wizyty proponujemy Wam zwiedzanie winnicy, robienie zdjęć, opowieść winiarza o winnicy i winach które tworzymy oraz zakupy. Organizujemy również degustacje dla grup( minimum 5 osób) w ramach których oferujemy degustację wszystkich naszych win ( rocznik 2019 to osiem win) oraz lokalne przekąski np. własnoręcznie wyrabiany wiejski chleb z masłem również zrobionym z wiejskiego mleka. Jest to świetna propozycja np. na spędzenie wieczoru panieńskiego lub jako prezent urodzinowy.